5 Νοε 2011

"Μαύρη Θύελλα" με 4-0

- Μεγαλειώδης εμφάνιση της Αναγέννησης Άρτας
- Επικράτησε των Αγίων Αναργύρων με σκορ 4-0

Σήμερα το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο Άρτας η Αναγγένηση Άρτας απέδειξε την ανωτερότητά της και νίκησε άνετα την ομάδα των Αγίων Αναργύρων, με σκορ 4-0.
   Το σημαντικότερο ήταν ότι η νίκη ήρθε με την Αναγέννηση να πραγματοποιεί την καλύτερη φετινή της εμφάνιση, με την ομάδα του Γιώργου Χριστοδούλου να είναι εμφανώς ανώτερη σε όλα τα σημεία του παιχνιδιού.
   Η λήξη του πρώτου ημιχρόνου βρήκε την Αναγέννηση να προηγείται με 1-0, αλλά ένα καταιγιστικό επτάλεπτο, από το 62ο έως το 69ο λεπτό, όπου σημειώθηκαν τρία γκολ,  έδωσαν τη νίκη στην Αναγέννηση Άρτας με το εμφατικό 4-0.